fbpx
Shape

דף הבית / השקעות / השקעות בבטומי עיר הנופש והתיירות שהישראלים משקיעים

גם אתם יכולים לרכוש דירה מרוהטת ומאבזרת קומפלט בפרויקט היוקרה מרשת מלונות הילטון במחיר משתלם ללא פערי תיווך ישירות מהיזם ולהנות מהשקעה מניבה מקדמה של 40K ופריסת תשלומים לפי התקדמות הפרויקט.

רשת מלונות הילטון נכנסת למתחם חדש בבטומי: משקיעים יוכלו לרכוש דירה בטאבו החל מ- 49.000 $ ולקבל ביטחון כלכלי מנכס שמנוהל ע"י חברת ניהול מקומית. בהתחייבות להכנסה פסיבית כל חודש מתשלומי שכירות, במחיר שלא יאומן. 
זאת הזדמנות להשקעה כלכלית וחכמה של פעם בחיים בליווי צמוד של עו"ד לביטחון כלכלי מלא !

פרויקט הדגל של הילטון בטומי גאורגיה מודל השקעה חדש שמכניס לך תשואה כספית גבוהה...

חשוב להדגיש שהמשקיע יכול להחזיר את השקעה על רכישת הנכס תוך כ- 5 שנים
ולהמשיך להנות מהכנסה פסיבית נטו כל חודש זה ההזדמנות שלכם ליצור ריווחיות על הכסף שלכם ולתת לכסף לעבוד בעבורכם!

מבדיקה שערכנו במשרדי קבוצת BGROUP
הופתענו לגלות כי הרוכשים הצליחו למנף את כספם בהשקעות שיכולות להיות רק בנדל"ן בחו"ל ומקומות אשר צוברים תאוצה בשנים האחרונות באירופה.. 

ש.ל. (בן 47) נשוי + 3

תושב בת ים עובד במשרד החינוך ביצע רכישה בשנת 2017 בפרויקט 7TH Heaven דרך קבוצת BGROUP שנמכר בהצלחה מסחררת ברובו לרוכשים ישראלים במחיר של 78,850 ש"ח לדירה בקומה 21 בבנין A, וכבר בשנת 2021 הדירה נמכרה ב- 194,500 ש"ח והלקוח החזיר את ההשקעה וכמובן שביתרת הרווחיות רכש דירה נוספת בפרויקט הילטון הלוהט בבטומי בקרב המשקיעים הישראלים. 

(פרויקט 7TH Heaven נמצא היום בשלבי גמר ואיכלוס בקרוב כ-450 יחידות נמכרו בהצלחה לרוכשים ישראלים)

קבוצת BGROUP פועלת מזה שנים בשיווק, ייזום וניהול נכסים בערי מזרח אירופה, בשווקים בעלי פוטנציאל התשואה מהגבוהים ביותר ביבשת, ואף בעולם. הקבוצה מתמקדת במדינות וערים שבהן טמון שילוב בין מחירים זולים, רגולציה מקלה, סביבה עסקית נוחה – ועתיד מבטיח, ערים שבהן מחירי הנכסים צפויים לנסוק.

BGROUP מציגה אפשרויות חדשות למשקיעים ישראלים שתרים אחרי הזדמנויות לא סטנדרטיות בחיפוש אחר תשואה שאינה סטנדרטית. איך הקבוצה עושה זאת? חברת הנדל"ן BGROUP הוקמה במטרה לפתוח דלת לשווקים שעד אז היו בלתי מוכרים למשקיעים בכלל, ולישראלים בפרט. בזמן שחברות אחרות התמקדו בשווקים מוכרים – ארה"ב, ספרד, רומניה או יוון, וכן הפריפריה הישראלית – BGROUP שמה לעצמה למטרה לאתר את אותם שוקי נדל"ן מקומיים שאינם נמצאים עדיין על מפת ההשקעות, ולפיכך צופנים בתוכם פוטנציאל צמיחה משמעותי.

תוך ניתוח נכון של שוק הנדל"ן העולמי, איתרה BGROUP את העיר בטומי שלחופי הים השחור. חמש שנים לאחר מכן, BGROUP היא חברת הנדל"ן עם הפעילות הגדולה ביותר בבטומי, עם יותר מ-11 פרויקטים בשיווק, ואלפי יחידות דיור שבשיווק או כבר שווקו.

משקיעים שמבינים את האופי של גיאורגיה כמדינת תיירות בצמיחה מהירה – עם קצב גידול ממוצע של כ-15% בתיירות הנכנסת מדי שנה – בוחרים ב-BGROUP. "קו הרקיע של בטומי הולך ומתמלא במגדלים שמזכירים את סינגפור וניו יורק, ומחליפים בהדרגה את המבנים הסובייטיים בעיר. נראה שההנהגה המקומית רוצה להפוך אותה למתמודדת ראויה אל מול ערי החוף המפורסמות של אירופה", אומר מנור אברמוביץ, מנהל המכירות של BGROUP.

B Group מתמחה בהשקעות נדל"ן אטרקטיביות במזרח אירופה

B Group היא החברה הישראלית הראשונה שזיהתה את הפוטנציאל הגבוה של הנדל"ן בבטומי, גיאורגיה ואיתרה את הפרויקטים המבוקשים ביותר לדוגמה פרויקט: 7-heaven, שנמצא על הים בקו הראשון.
מחירי הדירות שם ממשיכים לעלות ומאות המשקיעים שרכשו דירות דרך B Group כבר נהנים עליית ערך של 30% ואפילו 40% תוך זמן קצר יחסית.
עכשיו אנחנו משחזרים את הקסם גם בקייב.

חשוב להדגיש שהמשקיע אינו צריך לעשות דבר בנוגע לנכס.
B Group היא זו שעובדת מול חברת הבנייה. כאשר הדירה מוכנה חברתנו מרהטת אותה מא' עד ת'. גם בשכירות המשקיע לא צריך לטפל. חברת ניהול ישראלית מאתרת שוכרים, סוגרת מולם את החוזה וגובה מהם את התשלום החודשי.
יש רק דבר אחד שיעשה המשקיע – וזה לראות פעם בחודש את הכסף שנכנס לחשבון הבנק שלו.